زمان کنونی: 04-23-2014, 04:29 PM درود مهمان گرامی! ورودثبت نام

مهمان گرامي به تالار گفتمان فارسي بچت خوش آمديد.

- شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستيد که در اين حالت دسترسي هاي لازم براي استفاده کامل را نداريد. با عضويت رايگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فايل ها , ارسال مطلب و نظرخواهي و ... خواهيد شد. مراحل ثبت نام آسان و سريع مي باشد , همين حالا ثبت نام کنيد!

- اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد آن را بازيابي كنيد.

-لطفا در زمان ثبت نام قبل از ايميل خود www. نگذاريد ايميل www ندارد
- اگر در مراحل ثبت نام يا ورود به انجمن با مشکل مواجه شديد با ایمیل farsibechat@gmail.com تماس بگيريد.

آپلود عکس تبليغات

زمان کنونی: 04-23-2014, 04:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: !Amirsam!
آخرین ارسال: !Amirsam!
Like

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ: 107
بازدید: 5862

آخرین ارسالی ها
اگر بار گران بودیم رفتیم...
شروع کننده:Max_Payneآخرین پست توسط:ERFAN !!!پاسخ ها:2انجمن مدیراننمایش ها:17زمان:امروز
درخواست مستری کاربران
شروع کننده:LOSIY@N@@آخرین پست توسط:VɇЯǤɨɭپاسخ ها:732انتخابات مسترهای چت و مدیران انجمن هانمایش ها:239زمان:امروز
درخواست برای نو پی ام شدن
شروع کننده:farnooshآخرین پست توسط:VɇЯǤɨɭپاسخ ها:18درخواست برای مدیریت در سایت فارسی بچتنمایش ها:398زمان:امروز
ماسک های خانگی زیبایی مخصوص فصل بهار
شروع کننده:Nahalآخرین پست توسط:**Elenaaaaa**پاسخ ها:1انجمن ارسال های بی ارزشنمایش ها:11زمان:امروز
تصاویر جمره در سریال کوزی گونی
شروع کننده:**Elenaaaaa**آخرین پست توسط:**Elenaaaaa**پاسخ ها:2انجمن عکس، بیوگرافی بازیگران خارجینمایش ها:20زمان:امروز
احکام مکر؟!حیله؟!نفاق؟!
شروع کننده:Max_Payneآخرین پست توسط:Max_Payneپاسخ ها:0مسائل شرعینمایش ها:9زمان:امروز
هشدار درباره بوتاکس های تقلبی_ژل و بوتاکس چیست؟
شروع کننده:AmOreآخرین پست توسط:**Elenaaaaa**پاسخ ها:6انجمن اخبار و تازه هاي پزشكينمایش ها:13زمان:امروز
چرا زنان بیشتر افسرده می شوند؟
شروع کننده:AmOreآخرین پست توسط:**Elenaaaaa**پاسخ ها:3انجمن روانشناسي عمومينمایش ها:35زمان:امروز
سخنان فرانسوا ولتر
شروع کننده:Nahalآخرین پست توسط:MaTar$akپاسخ ها:1انجمن متن و اشعار بزرگان تاریخنمایش ها:8زمان:امروز
چرا بعضی پیرها بی‌عاطفه می‌شوند؟
شروع کننده:AmOreآخرین پست توسط:**Elenaaaaa**پاسخ ها:0انجمن روانشناسي عمومينمایش ها:9زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

انجمن فارسی بچت -نقل و انتقالات باشگاه استقلال فصل 92 - 93

نویسندهپیام
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

اعتبار: 51
سپاس ها 346
سپاس شده 723 بار در 419 ارسال

حالت من: Narahat
hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #51

RE: نقل و انتقالات باشگاه استقلال فصل 92 - 93

به گزارش قدس آنلاین، جدایی آرش برهانی از استقلال را باید منتفی دانست. باشگاه تراکتورسازی قصد داشت این مهاجم را به خدمت بگیرد اما باشگاه استقلال با جدایی برهانی مخالف است. علی فتح‌ا...زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که تکلیف آرش با استقلال چه خواهد شد گفت: «برهانی را می‌خواهیم و سعی می‌کنیم به زودی با او به توافق برسیم. جدایی این بازیکن از استقلال صحت ندارد.» حرف‌های فتح‌ا...زاده سندی است بر تداوم حضور آرش برهانی در استقلال. البته باید حرف‌های برهانی را هم شنید. آرش در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده به زودی تکلیفش را با باشگاه مشخص می‌کند اما با توجه به اینکه فتح‌ا...زاده اعلام کرده برهانی را می‌خواهد باید جدایی این بازیکن را از استقلال منتفی دانست. برهانی با احتساب فصل گذشته در مجموع شش فصل در ترکیب استقلال قرار داشت و گل‌های زیادی هم برای تیمش به ثمر رساند. آرش اما یک فصل دیگر فرصت خواهد داشت تا تعداد گل‌های زده خود در استقلال را افزایش دهد. رقابت برهانی در فصل آینده با مهاجمانی همچون آرش افشین و فرهاد مجیدی جالب توجه خواهد بود. استقلالی‌ها نیم نگاهی به جذب محمد قاضی هم دارند که اگر این مهاجم با استقلال به توافق نهایی برسد جنگ برای رسیدن به ترکیب استقلال وارد مرحله تازه‌ای خواهد شد. آیا برهانی می‌تواند فصل آینده هم خود را به‌عنوان یک مهاجم گلزن و همواره خطرناک معرفی کند؟ فرزاد حاتمی را هم باید دیگر رقیب برهانی دانست.

امضای !Amirsam!
آنچه را می‌شنوم، فراموش می‌کنم. آنچه را می‌بینم، به خاطر می‌سپارم.
آنچه را انجام می‌دهم، درک می‌کنم . . .
06-14-2013 05:41 PM آفلاین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #52

مدافع فصل گذشته تیم استقلال گفت:فعلا چیزی صد در صد قطعی نیست.

علی حمودی در گفت و گو با اوج درباره آخرین وضعیت خود و اینکه از میان استقلال یا سپاهان کدام تیم را انتخاب می کند اظهار داشت:در حال بررسی جمیع جهات هستم تا بهترین تصمیم را بگیرم.تا حدود زیادی به تصمیم نهایی ام نزدیک شده ام اما فعلا چیزی صد در صد قطعی نیست.

وی درباره اینکه چه زمانی تصمیم نهایی اش را اعلام می کند گفت:روز شنبه از بین یکی از این دو تیم انتخاب نهایی ام را انجام خواهم داد و تیم جدیدم را معرفی می کنم.

امضای !Amirsam!
06-14-2013 05:44 PM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #53

حمیدرضاعرب: خبر بازگشت علی فتح ا... زاده به مدیریت باشگاه استقلال اگرچه از دیدگاه عمومی خبری امیدوار کننده ونوید بخش است اما برای علی فتح ا... زاده با مشقت های بسیار همراه خواهد بود.

نگاه بیرونی نسبت به مدیرعامل باشگاه استقلال همواره بر مبنای موفقیت های چشمگیر وی در عرصه نقل و انتقالاتی شکل گرفته است. اساسا تمام آنچه سبب شده فتح ا... زاده وجهه متمایزی در قیاس با دیگر مدیران تلقی بشود همین موفقیت های نقل و انتقالاتی است. او را مرد فصل نقل و انتقالات می دانند و بر این باورند که هیچ مدیری تاب رقابت با او را ندارد. فتح ا... زاده تا به امروز از جهت جذب بازیکنان بزرگ به توفیق بسیاری در فوتبال ایران دست یافته است. برای مثال همین جوادنکونام که فصل قبل ناگهان سر از استقلال درآورد. آن روزها کمتر کسی تصورش را هم می کرد که کاپیتان اوساسونا از لالیگا ناگهان به لیگ برتر ایران بیاید و پیراهن استقلال را تن کند اما مذاکرات موفقیت آمیز فتح ا... زاده با نکو سبب شد وی سرانجام پیراهن استقلال را تن کند. آن روزها به دلیل جدایی آندو جذب جوادنکونام یک خرید بسیار ایده آل و البته باورنکردنی به حساب می آمد اما فتح ا... زاده موفق شد استقلال را روی پا نگه دارد و بازیکنانی را به خدمت بگیرد که در راستای موفقیت استقلال مهره های تاثیرگذاری تلقی بشوند.
در فصل نقل وانتقالات گذشته دست علی فتح ا... زاده برای جذب این قبیل بازیکنان باز بود. او آسوده در بازار نقل و انتقالات قدم می زد و آن قدر اوضاع مالی اش رو به راه بود که توانست نظر موافق نکونام را نیز به سوی خود جلب کند. استقلال فصل قبل خریدهای گران قیمتی داشت. خریدهایی که هنوز دستمزد آن ها به طور کافی پرداخت نشده است. یکی از آن بازیکنان که هنوز پولش را نگرفته همین نکونام است. در واقع علی فتح ا... زاده ابتدای فصل نقل و انتقالات پول کافی برای پرداخت پیش پرداخت بازیکنان در اختیار داشت اما در میانه های راه با یک بحران جدی رو به رو شد. این بحران آن قدر شدید بود که تا امروز که چیزی به آغاز فصل سیزدهم هم باقی نمانده برخی بازیکنان حتی فقط 40 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده اند.
در این حال و احوال استقلال باید وارد فصل بعد هم بشود. آیا علی فتح ا... زاده می تواند در این روزهای اندک مانده به پایان فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظر را جذب کرده و البته با طلبکاران تسویه حساب کند؟ اوضاع وقتی آشفته تر جلوه می کند که درمی‌یابیم وزارت ورزش که قرار بود 7 میلیارد تومان بدهی خود به استقلال را بپردازد عصر چهارشنبه فقط مبلغی نزدیک به 3 میلیارد تومان را در اختیار علی فتح ا... زاده قرار داده است. با این بودجه فتح ا... زاده تنها می تواند بدهی بازیکنان را پرداخت کند و برای جذب بازیکنان جدید لااقل لازم است همین مبلغ تامین شود تا فقط پیش پرداخت ها به بازیکنان جدید داده بشود. در باشگاه استقلال پولی وجود ندارد و شاید علی فتح ا... زاده برای کسب موفقیت در عرصه نقل و انتقالات باردیگر اعتبارش را وسط کشیده و از آن خرج کند.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:21 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #54

علی فتح الله زاده بعد از جلسه هیات مدیره استقلال ، کارش را از سر می گیرد. جلسه ای که قرار است عصر یکشنبه برگزار شود. مدیر استقلال که 2 هفته ای را به دلیل مشکلات مالی در خانه نشسته بود ، حالا دوباره به کارش بر می گردد . فتح الله زاده که می گویند کارش را دوباره با تیم شروع کرده در این باره می گوید:« قرار شده فردا با هیات مدیره جلسه ای داشته باشیم اما در این مدت هم همان طور که گفته بودم ، کار تیم را با قدرت انجام می دادیم. این طور نبود که کار تیم زمین بماند اما این تیم نیاز به حمایت دارد. توقع مردم از استقلال بالاست و همه باید کمک کنند این تیم قهرمانی آسیا را به عنوان نماینده شایسته ایران کسب کند.»

او ادامه می دهد:« باید قبل از هر چیز از لطف هواداران خوب تیم تشکر کنم که واقعا با حمایت های شان مرا شرمنده خود کردند. در ادامه هم باید تبریکی بگویم به بچه های خوب تیم ملی و دعا می کنم که انشاالله بتوانند در کره موفق باشند و تیم را به جام جهانی برسانند .»

این روزها استقلال خیلی در نقل و انتقالات فعال نیست و به قول خود شوالیه آبی ها امسال آنها بمب نترکاندند. او در این باره می گوید:« حاجی جان امسال بدون بمب می خواهیم قهرمان شویم. قرار شده فقط خودم بمب استقلال باشم!»

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:22 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #55

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: اگر تکلیفم مشخص نشود مجبورم به سپاهان بروم.
علي حمودي در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: با علی فتح اله زاده جلسه گذاشتم اما وي به طور ناگهانی استعفا داد و از آن روز به بعد هیچکس با من تماس نگرفت و به همین خاطر مجبور به مذاکره با دیگر تیمهای لیگ برتری شدم.

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استقلال افزود: اولویت اول من استقلال است و اگر تکلیفم مشخص نشود تا چند روز آینده به سپاهان ملحق خواهم شد.

حمودی ادامه داد: با قلعه نوعی هم صحبت کردم اما بعد از اتمام جلسه ام خبری نشد و معلوم نیست به طلبم می رسم یا نه!

وي گفت: به خاطر استقلال به تراکتور و فولاد نه گفتم اما الان سپاهان پیشنهادش پا بر جاست و فعلاً دست نگه داشتم تا آبی پوشان پیش قدم شوند.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:22 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #56

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی آخر هفته در تهران برگزار می شود.

به گزارش اوج نیوز، پس از پیوستن علی کریمی به تراکتورسازی، مسئولان این باشگاه عزم خود را جزم کرده اند تا هرطور شده جواد نکونام کاپیتان تیم ملی را هم به خدمت بگیرند. در این باره باخبر شدیم قرار است بعد از بازگشت تیم ملی از کره جنوبی زینی زاده در تهران با این بازیکن دیدار کند و در صورت توافق نهایی قرارداد امضا شود.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:24 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #57

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: سر دو راهی تهران و اصفهان مانده ام.

علی حمودی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره وضعیت خود اظهارداشت: هنوز نتوانسته ام تیم فصل آینده ام را انتخاب کنم.

سر دو راهی تهران و اصفهان مانده ام. نمی دانم باید چکار کنم و تا کی منتظر استقلال بمانم. قرار بود امروز به تهران بیایم و تکلیفم را روشن کنم اما پروازم کنسل شد و شاید فردا به تهران بیایم.

وی ادامه داد: چند سال است فقط می شنویم که وزارت قرار است پول بدهد و انگار نه انگار. فقط 10 درصد احتمال دارد در استقلال بمانم و دیگر بیشتر از این نمی توانم صبر کنم. فکر می کنم تا دو روز دیگر تکلیفم روشن شود.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:25 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #58

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از آنکه وزارت ورزش بخشی از بودجه آبی پوشان را برای فصل آینده به این تیم اختصاص داده مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد با بازیکنان این تیم تماس هایی را با چند بازیکن برقرار کردند.

مهدی رحمتی جزو بازیکنانی است که در یکی دو روز آتی راهی باشگاه استقلال خواهد شد تا در مورد فصل آینده با فتح الله زاده صحبت کند.

همچنین استقلالی ها تماس‌هایی را با حنیف عمران زاده انجام دادند تا این بازیکن قراردادش را تمدید کند. این بازیکن از فصل گذشته از آبی پوشان طلبکار است و حتی در تماسی که پورحیدری با این بازیکن داشته اعلام کرده در صورت پرداخت شدن طلب فصل گذشته اش مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد.

اما عمده‌ترین نگرانی مسئولان استقلال تمدید قرارداد علی حمودی است. این بازیکن پیشنهاد جدی از مسئولان سپاهان دارد و هفته گذشته قبل از استعفای فتح الله زاده جلسه ای را با مدیر عامل استقلال انجام داد. حمودی در دوراهی تهران و اصفهان قرار دارد اما در صورتی که امروز و یا فردا تکلیفش مشخص نشود به سپاهان خواهد رفت.

به گزارش فارس، فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور تنها بازیکنانی هستند که یک سال دیگر با استقلال قراداد دارند.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:26 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #59

باشگاه پرسپولیس پیشنهاد خود را برای جذب آندرانیک تیموریان ارایه داده است.
سرژیک تیموریان در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره وضعیت آندو اظهارداشت: چند باشگاه لیگ برتری برای جذب آندو با من تماس گرفته اند اما هنوز پاسخی به آنها نداده ام. الان که آندو ایران نیست من با باشگاههایی که خواهان جذب او هستند مذاکره می کنم اما به همه تیمها گفته ام اولویت آندو با استقلال است چون خودش به این تیم علاقه دارد.
وی ادامه داد: اگر باشگاه استقلال چک 2 سال قبل آندو را پاس کند با این باشگاه وارد مذاکره می شوم. الان منتظر پاسخ باشگاه استقلال هستم و آندو هم هنوز هیچ پیشنهادی به استقلال نداده است.
تیموریان درباره شایعه حضور آندو در پرسپولیس گفت: مسئولان پرسپولیس به خود آندو زنگ زده اند اما مطمئن باشید او هیچوقت پرسپولیسی نمی شود.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:27 AM آفلاین
!Amirsam!
کاربر افتخاری
مدیر باز نشسته
ایران

سپاس ها 346

hamraheavalمرد
ویترین مدالها:

ارسال: #60

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: مشکلی برای ماندنم در استقلال ندارم اما سوءتفاهمات باید برطرف شود.

آرش برهانی از یک سری سوء تفاهماتی که باعث دوری او از استقلال شده بود ناراحت است و حالا می گوید به خاطر علاقه ای که به این تیم و هوادارانش دارد نمی خواهد از استقلال برود.

گفت و گوی آرش برهانی با خبرنگار اوج نیوز را در ادامه می خوانید.

* تکلیفت با استقلال روشن شد؟

- نه هنوز چیزی مشخص نیست اما فکر می کنم ظرف امروز و فردا این اتفاق بیفتد.

* با قلعه نوعی تماسی داشتی؟

- بله دیروز با او حرف زدم و گفت برو با حاجی قراردادت را ببند.

* پس در لیست مازاد قلعه نوعی نبودی؟

- نه اگر بودم که قلعه نوعی نمی گفت برو قراردادت را تمدید کن. من ایران نبودم اما متاسفانه شرایطی پیش آمد و اتفاقاتی افتاد که دور از واقعیت بود. به همین دلیل منتظرم فتح الله زاده زودتر تکلیفم را روشن کند. او مدیرعامل زحمتکشی است و در سالهای اخیر با بی پولی استقلال را اداره کرده است. من همیشه حسن نیتم را به استقلال ثابت کرده ام. در تمام سالهای اخیر هم مذاکراتم با استقلال فقط 20 دقیقه طول کشیده است. خود حاجی همیشه می گوید تمدید قرارداد با آرش راحت است چون من به خاطر علاقه ام به استقلال از خیلی چیزها گذشته ام.

* شنیده ای که آرش افشین گفته بود اگر برهانی در استقلال بماند به این تیم نمی آید؟

- بعید می دانم افشین چنین حرفی زده باشد. رفتن یا ماندن من از استقلال به آمدن بازیکنی ریط ندارد. من دلم می خواهد در این تیم بمانم اما باید بعضی مسایل روشن شود. سوئ تفاهماتی پیش آمد که خوب و خوشایند نبود و امیدوارم همه چیز حل شود تا در استقلال بمانم.

* از فصلی که گذراندی راضی بودی؟

- فکر می کردم بهتر از این باشم. در تمام لیگ تلاشم را کردم و تا 70 درصد هم توانستم به انتظاراتی که از خودم داشتم عمل کنم اما باید بهتر از این می شدم. با اینکه گلزن ترین مهاجم استقلال بودم اما در خیلی از بازیها به عنوان مهاجم بازی نکردم و هافبک چپ بودم. البته این مسایل اصلا مهم نیست و آنچه اهمیت داشت قهرمانی استقلال بود.

* اما اتفاقات خوبی بعد از قهرمانی رخ نداد.

- همین طور است. تکلیف استقلال باید زودتر روشن شود. وقت زیادی دارد تلف می شود و استقلال الان باید دوران بدنسازی اش را تمام می کرد. همه تیمها بازیکن گرفته اند و دارند تمرین می کنند اما ما هنوز بلاتکلیف هستیم. تکلیف استقلال باید زودتر روشن شود و استارت بزنیم. ما هم باید از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم و هم در آسیا نماینده خوبی برای ایران باشیم. مسئولان ورزش باید بیشتر از استقلال حمایت کنند چون در آسیا بحث ملی مطرح است و تیم به کمک نیاز دارد.

امضای !Amirsam!
06-16-2013 05:28 AM آفلاین
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
new1 پیشنهاد‌های اروپایی و آسیایی برای هافبک استقلال NiAyEsH 0 10 04-18-2014 08:16 PM
آخرین ارسال: NiAyEsH
new1 گزارش تصویری از دیدار دو تیم استقلال تهران و فولاد خوزستان NiAyEsH 0 14 04-07-2014 12:20 AM
  استقلال- فولاد؛ نبرد قرمز و آبی برای قهرمانی VɇЯǤɨɭ 0 16 04-05-2014 02:37 PM
آخرین ارسال: VɇЯǤɨɭ
  واکنش قلعه نویی به اولین برد استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان اسیا VɇЯǤɨɭ 0 12 04-05-2014 02:35 AM
  تصاویر دردناک از سر مدافع استقلال و اعتراض عجیب تونی به تعویض VɇЯǤɨɭ 0 9 03-29-2014 05:38 PM
new1 دل پردرد حنیف از هواداران و پیشکسوتان استقلال NiAyEsH 0 15 03-18-2014 06:59 AM
  پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان به مهاجم استقلال VɇЯǤɨɭ 0 16 03-15-2014 12:16 PM
Ok دروازه بان استقلال بین المللی شد; بدترین حرکت تاریخ NiAyEsH 0 30 03-15-2014 01:53 AM
Tavajoh مربی استقلال گزینه دستیاری کارلوس کی‌روش VɇЯǤɨɭ 0 16 03-12-2014 11:10 PM
new1 پاسخ قائم مقام استقلال به ادعاهای اکبرپور VɇЯǤɨɭ 0 19 03-03-2014 08:39 PM

گزینه ها
پرش به انجمن: